PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34935}

Nowożeńcy

Just Married
6,2 28 937
ocen
6,2 10 1 28937
7,3 3
oceny krytyków
Nowożeńcy
powrót do forum filmu Nowożeńcy

1/10

ocenił(a) film na 1

"To idealny film dla tych, którzy myślą, że dobra komedia polega na tym, że co dwie minuty ktoś dostaje po głowie. Także dla tych, którym wystarczy zaśmiać się średnio trzy razy w ciągu półtoragodzinnego filmu."
Nic dodać, nic ująć.

JacekSzulc

tak,jesli kogos nie smiesza lub ktos nie rozumie dobrych tekstow z tego filmu.to jedna z lepszych komedii romantycznych,jakim komedia dasz wiecej niz jeden pnk? moze jestes fanem zalosnego kina typu hot shots?
nic dodac,nic ując:>

blowingbubble

aaaa juz sobie odpwiedzialam.dajesz az 5 pnk za "powiedz tak" i tylko 3 pnk za "detektyw monk".zupelnie inne poczucie humoru.albo w ogole jego brak...

ocenił(a) film na 1
blowingbubble

Oceniasz mnie czy film?
Wydaje mi się, że do oceny mojej osoby to masz stanowczo za mało danych.
Mam prawo mieć inny gust niż ty i na pewno nie będę go weryfikował po twoich komentarzach.

BTW: Piszesz z błędami. Polecam jakiś edytor z wbudowanym słownikiem.

JacekSzulc

nie chcialam oceniac twojej osoby. dla sprostowania- nowozency zdecydowanie nie zaslugują na najniższa ocene:>
ps: jaki pan/pani mściwy/a:> czyżbym zdenerwowala? co do błedów- jesli chodzi ci o polskie znaki, moze i masz racje;] bo jesli widzisz jakies inne to chyba nie ja mam problem z ortografia:)

ocenił(a) film na 1
blowingbubble

Niestety, ale dla mnie ten film jest beznadziejny. Może kiedyś zweryfikuję swoją ocenę, jak zobaczę gorszy film.
Przymykam oko na literówki na forach inżynieryjnych, na FilmWEBie jestem wymagający. Powinno być KOMEDIOM.

JacekSzulc

widzisz,jeden mały błąd a ty już z wbudowanym słownikiem.To jednak była mściwość:) Jak chcesz obejrzeć gorszą a właściwie najgorszą (idealny opis masz w swoim pierwszym poście) to hot shots. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
JacekSzulc

Jestem prawie pewien (bo jeszcze nie obejrzałem), że ten film nie zasługuje na ocenę 1. Ocena 1 jest zarezerwowana dla filmów najgorszego sortu, a tu się zanosi na zwykłą komedię, dla niektórych mdłą, dla niektórych śmieszną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones